niedziela, 15 czerwca 2014

Magia Książek i Filmow

   Cześć!  
Ogólnie coraz częściej czytam książki i oglądam Filmy. Nie czytam/nie oglądam głupich romansów, albo komedii. Ja oglądam filmy akcji, przygodowe, dramat, Fantasy i dystopie w jednym, np. "Igrzyska śmierci", "Niezgodna" lub "Piękne Istoty". Te filmy i książki które wymieniłam, według mnie są śwoete, są Fantastyczne. Ostatnio z Luśką  zostałyśmy maniaczkami "Niezgodnej". Cały czas piszemy tylko o tych Filmach. Nie mogę przestać o nich myśleć. Czytając różne książki czuje się jak bym była główna bohaterką, jak bym to ja była Katniss, Tris, Lena lub kimś innym. Podobno czytając książki rozszerza się nasza wyobraźnia, nasze myśli staja się inne. Ja w to wierze i wiem, że po oglądnięciu filmu lub przeczytaniu książki jestem pełniejsza, mam więcej Energi do życia.
Czytając książki, nie patrze na czas. Nie ważne ile przy nich spędzam czasu, ważne że jestem w tedy w innym świecie. Ten inny świat jest moim światem.

"Książki sprawiają, że opisywanie w nich historie i opinie, staja się twoim światem. Po skończonej lekturze nie jesteś tym samym człowiekiem, jakim byłeś przed jej przeczytaniu."P.S.- Wszystkiego najleprzego dla Lusi która ochodzi dzis 15 Urodziny! Jeszcze raz wszystkiego Najeprzego <3 !

6 komentarzy:

 1. Anonimowy6/15/2014

  rzeczywiscie ksiazki potrafią wciagnąc..i to na maksa;)
  wiem cos o tym:)
  pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny blog, miło się czyta ;)) życzę dalszych sukcesów i wytrwałości :) http://magdalenka99.blogspot.com/2014/06/hej-chciaam-wyjsc-na-zdjecia-to-akurat.html nowa notka! zapraszam na mój blog, każdy komentarz i obserwowanie jest odwzajemniane ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja tylko czasami czytam książki :>
  www.allex096.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też zaczęłam oglądać takie filmu, jednak książki mnie nie przekonują.
  Ale kto wie ... ;D
  http://blog-blogerek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam Igrzysk Śmierci, ale oglądałam obie części. Jeśli chodzi o filmy to świetnie zrealizowane ;)
  Pozdrawiam, Marcepanek ;)
  http://marcepan94.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne zdjęcia!
  może obserwacja za obserwację?
  ladygabon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń